निर्देशक दिवाकर भट्टराई र नायिका दीपिका प्रसाईले गरे बिवाह

नायिका दीपिका प्रसाई र निर्देशक दिवाकर भट्टराईले बिवाह गरेका छन् ।फिल्म ‘ऐश्वर्य’ बाट प्रेममा परेको यो जोडीले बैशाख २४ गते अर्थात आजको लगनमा लगनगाँठो कसेका हुन् ।

दीवाकर र दीपिकाले हिन्दु संस्कृति अनुसार विवाह गरेका हुन् । गृह नगरमा भएकाले निर्देशक र नायिकाको बिवाहमा धेरै फिल्मकर्मी भने उपस्थित हुन सकेनन् ।अभिनेता प्रशान्त ताम्राकार, सिनेम्याटोग्राफर सुदीप खड्का लगायत बिवाह समारोमा सहभागी थिए ।दिवाकर भट्टराईले  ‘ऐश्वर्य’ सँगै उनले ‘स्टुपिड मन’, ‘क्याप्टेन’ फिल्म निर्देशन गरिसकेका छन् । उनी चाँडै एक लभस्टोरी फिल्ममा आफ्नी श्रीमतीको जोडी अभिनेता आर्यन सिग्देलसँँग बाँध्दैछन् । दीपिका अहिले फिल्म ‘हेल्लो जिन्दगी’ मा व्यस्त छिन् भने उनले यस अघि ‘छक्का पञ्जा ३’ मा पनि काम गरेकी छन् । ।यो जोडीले यस अघि नै अदालतमा गएर कागजी विवाह गरेका थिए । भने, गएको फागुनमा दुईले इन्गेजमेन्ट गरेका हुन् ।

Read Previous

योगेश र सारिकाको ‘ऐसेलुको पात’ सार्वजनिक (भिडियो)

Read Next

बर्षा र सन्जोगको कसियो लगन गाठो

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *